Moti ne maliq

Moti Maliq, Korçë - meteo. Parashikimi i motit Korce, Shqipëri - Aktualisht | Weather2Umbrella LTD - Social Weather Network. 1 Shkurt 2018 Një aksident raportohet të ketë ndodhur pasditen e sotme në fshatin Zerec, të Maliqit në Korçë, ku ka mbetur i plagosur rëndë shtetasi me inicialet S. Keto jane kushtet e motit per 10 ditet ne vazhdim . Shiko se si do te jete moti ne Korce dhe parashikimi i motit ne Korce gjdo 6 ore per ditet e ardhshme. Lajme | Sport | Video | ShowBiz Shiko se si do te jete moti ne Maliq dhe parashikimi i motit ne Maliq gjdo 6 ore per ditet e ardhshme. Nga të dhënat e para rezulton se në aksident janë përfshirë 4 automjete, ku dy janë të eskortës së Kryeministrit, një mjet tip "Volksëagen" me targë AA 426 FD dhe një "Range Rover" me targë AA 313 DX. Si. Lajme | Sport | Video | ShowBiz Ndërkohë pak minuta më parë në aksin rrugor Maliq-Korçë pranë fshatit Bulgarec, ka ndodhur një aksident rrugor. 45 vjeç. meteo. Moti në Maliq - Parashikimi i Motit Maliq - Moti Sot dhe Neser në Maliq, Parashikim i Avancuar, Javor dhe Satelitor. K. 18 Jan 2013Malavec · Maliq-Opar · Manastirec · Marjan · Marjan (Komuna Lekas) · Mazrekë · Melçani · Memël · Mesmal · Mjaltas · Moglicë (Korçë) · Mollaj · Morava (Drenovë) · Moçan Moti aktual dhe parashikimi i motit ne Maliq per 10 dite. Malavec · Maliq-Opar · Manastirec · Marjan · Marjan (Komuna Lekas) · Mazrekë · Melçani · Memël · Mesmal · Mjaltas · Moglicë (Korçë) · Mollaj · Morava (Drenovë) · Moçan Moti aktual dhe parashikimi i motit ne Maliq per 10 dite. Parashikimi i motit në Maliq, Korçë (Maliq, Qarku i Korces), Maliq - sot, nesër, 10 ditë, 7 ditë. Moti aktual dhe parashikimi i motit ne Maliq per 10 dite. al/kor%C3%A7%C3%AB/moti-Maliq-90Parashikimi i detajuar i motit për Maliq, Korçë. 18 Janar 2013 Permbytjet. Moti ne Viene | Moti ne Athine | Moti ne Bruksel | Moti ne Berlin | Moti ne Gjeneve | Moti ne Londer | Moti ne Milano | Moti ne Mynih | Moti ne New York | Moti ne Paris | Moti ne Rome | Moti ne Selanik | Moti ne Shtutgart | Moti ne Stamboll | Moti ne Toronto | Moti ne Zyrih | Moti sot dhe neser. Webcams, era, shiu, bora, harta cloud, imazhet satelitore, agim dhe muzg. 18 Jan 2013Moti ne Viene | Moti ne Athine | Moti ne Bruksel | Moti ne Berlin | Moti ne Gjeneve | Moti ne Londer | Moti ne Milano | Moti ne Mynih | Moti ne New York | Moti ne Paris | Moti ne Rome | Moti ne Selanik | Moti ne Shtutgart | Moti ne Stamboll | Moti ne Toronto | Moti ne Zyrih | Moti sot dhe neser. Ne të sigurojë 7 ditë dhënat e parashikimit të motit. Parashikimi i detajuar i motit për Maliq, Korçë. Burimet nga policia e Korçës, thanë se ngjarja ka ndodhur rreth orës 16:00 në Zerec-Maliq, ku një traktor ka dalë nga rruga e për pasojë. al www. Parashikimi i motit Maliq, Shqipëri - Meteogram Moti | Weather2Umbrella LTD - Social Weather Network Parashikimi i motit Maliq, Shqipëri - 7 ditë moti | Weather2Umbrella LTD - Social Weather Network Parashikimi i motit ne Sovjan, Maliq. Shiko se si do te jete moti ne Maliq dhe parashikimi i motit ne Maliq gjdo 6 ore per ditet e ardhshme. Moti ne Maliq, Korçë Parashikimi i motit në Maliq, Korçë (Maliq, Qarku i Korces), Maliq - sot, nesër, 10 ditë, 7 ditë Moti shqiptare online. Keto jane kushtet e motit per 10 ditet ne vazhdim Moti ne Maliq-Fshat, Korçë Parashikimi i motit në Maliq-Fshat, Korçë (Maliq-Fshat, Qarku i Korces), Maliq-Fshat - sot, nesër, 10 ditë, 7 ditë Moti aktual dhe parashikimi i motit ne Korce per 10 dite